• -30%

Strieborná súprava v podobe krúžku + retiazka zdarma

Strieborná súprava v podobe "krúžku", ktorá sa skladá z náušníc a prívesku. Náušnice sú s priemerom 9 mm  na napichovanie s poistným uzáverom a prívesok je s priemerom 11 mm. Retiazka pre vás s piemerom 44 cm, ktorú máme pre vás zdarma ku každej súprave. 

Neodporúčame kúpanie so šperkami, aby sa nestratil ich krásny žiarivý lesk. Úpráva povrchu šperku je v podobe ródiovania.

Striebro ako kov prirodzene oxiduje na vzduchu. Tým, že je na nich povrchová úprava ródium sa predlžuje ich životnosť. Lesk a farba zostáva výrazná.

Spestrite si deň a urobte si radosť, alebo vyčarte úsmev osobe, na ktorej vám záleží. Týmto darčekom, ktorý má a bude vždy mať hodnotu.

Ušetriť 30%
56,00 €
39,20 €
S DPH
Množstvo

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 3.

 

Doprava zadarmo nad 70 €

 

Možnosť osobného odberu

Strieborná súprava sa skladá zcf a prívesku v podobe obrysu krúžku so zirkónmi. Náušnice v priemere 9mm sú na napichovanie s poistným patentom proti strateniu. Prívesok - 11mm. Retiazka - 44 cm. Úprava povrchu šperkov je v podobe ródiovania. Striebro ako kov prirodzene oxiduje na vzduchu. Tým, že je na nich povrchová úprava ródium, ich životnosť sa predlžuje. Lesk a farba zostávajú výrazné. Ku každej sade je priradená retiazka zdarma.

Tabuľka dát

Materiál
striebro
Rýdzosť
925/1000
Hmotnosť
4,10g

Špecifické referencie